NY Residence Kraków - opinie i forum o inwestycji Terra Casa

Miejsce przeznaczone dla osób rozważających zakup mieszkania w inwestycji dewelopera Terra Casa - NY Residence Kraków. Wady, zalety, plusy i minusy.

Moderator: grzes

Nowy
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2015, 12:07

NY Residence Kraków - opinie i forum o inwestycji Terra Casa

Postautor: Nowy » 03 sty 2017, 23:16

W Krakowie na Łobzowie powstaje jeszcze jedna nowa inwestycja mieszkaniowa, czyli NY Residence - Wrocławska 33 - deweloper Terra Cassa i muszę przyznać, że jeśli chodzi o formę, to jest to jeden z ciekawszych projektów powstających w okolicy :) Nie wiem czy na pewno tak właśnie wygląda Nowy York, jednak mnie się ta architektura podoba :)

Obrazek

Dużo przeszkleń, stonowane kolory, choć też trzeba przyznać, że to będzie bardzo duży budynek. Trochę szkoda, że okolica traci coraz bardziej swój pierwotny charakter, ale chyba jednak była zbyt blisko centrum, żeby on mógł się utrzymać tam dłużej, a sama lokalizacja jest świetna. Mieszkałem kiedyś po drugiej stronie Wrocławskiej - blisko sklepy, też całodobowy, niedaleko na tramwaje na Królewską, choć samą Wrocławską komunikacja raczej słaba, bo ciągłe korki, a pewnie będzie jeszcze gorzej :? Może jeśli chodzi o szybki dojazd do centrum, to coś zmieni jeszcze kolej aglomeracyjna, bo w końcu na Stację Łobzów nie jest daleko :)

Obrazek

Lubiłem też tam to, że jeśli umawiało się gdzieś na mieście, w okolicach rynku, to spokojnie można się było wybrać spacerem i być na miejscu w jakieś 15 min :) Ciekawe jak tam będzie z parkowaniem w przyszłości, ale akurat to wydaje się mało kolorowe w tej okolicy :)

Obrazek

Są tu jakieś osoby, które już kupiły nowe mieszkanie w NY Residence w Krakowie i mogą się tu podzielić tym, jakie mają opinie i tej inwestycji oraz doświadczenia ze współpracy z deweloperem Terra Casa? Jakie są ceny metra kwadratowego mieszkania w Krakowie w tej inwestycji, ciekawi mnie czy bardzo odbiegają od tego, co jest realizowane po sąsiedzku :) Podzieli się ktoś informacjami na forum?

Wróć do „NY Residence Kraków - zakup nowego mieszkania na Łobzowie (opinie i forum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości