5 Dzielnica Wrocławska - nowe mieszkania w Krakowie od LCC

Tematy ogólne dotyczące inwestycji 5 Dzielnica prowadzonej w Krakowie przez LCC. Zalety i wady tej inwestycji, czy warto kupić tam mieszkanie?

Moderator: grzes

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

5 Dzielnica Wrocławska - nowe mieszkania w Krakowie od LCC

Postautor: megi » 28 cze 2015, 23:47

Trwa już budowa inwestycji powstającej przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie - osiedle będzie się nazywało prawdopodobnie 5 Dzielnica (nawiązanie do okolicy, w której powstaje). Deweloperem jest tu LCCorp, czyli duża ogólnopolska firma o dosyć stabilnej pozycji.

Obrazek

Inwestycja ma być tworzona w kilku etapach, z czego wizualizację pierwszego z nich możemy zobaczyć na powyższej fotografii. W jego ramach powstać ma 187 nowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu, bo od 27-mertowych kawalerek, do kilku pokojowych mieszkań o powierzchni 66 m2.

Z pewnością atutem tej nowej inwestycji mieszkaniowej jest lokalizacja, bowiem znajduje się ona niedalekiej odległości od ścisłego centrum Krakowa. Do krakowskiego rynku można się z niej dostać pieszo w około 20 min, a jeszcze szybciej można znaleźć się na Starym Kleparzu. Do tego Łobzów jest dosyć zielona oraz bezpieczną okolicą, w której znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, parki i inna infrastruktura przydatna dla mieszkańców.

Wróć do „Inwestycja 5 Dzielnica Wrocławska Kraków - tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość