Propozycja - zmniejszenie kosztu zakupu mieszkania

Tematy ogólne dotyczące inwestycji 5 Dzielnica prowadzonej w Krakowie przez LCC. Zalety i wady tej inwestycji, czy warto kupić tam mieszkanie?

Moderator: grzes

JacekS
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2015, 13:57

Propozycja - zmniejszenie kosztu zakupu mieszkania

Postautor: JacekS » 30 sie 2015, 14:32

Witam,

Chciałbym zaproponować osobom planującym zakup samego mieszkania (bez miejsca postojowego) od LC Corp przy ul. Wrocławskiej zmniejszenie kosztu tego zakupu.
Jestem zainteresowany zakupieniem miejsca postojowego (w garażu podziemnym lub ew. na zewnątrz budynku) przy tej inwestycji. Z tego co wiem miejsce takie może być kupione jedynie razem z mieszkaniem. Jeżeli więc, ktoś z Państwa planuje kupić tylko mieszkanie, to proponuję umówić się tak, że kupicie Państwo mieszkanie + miejsce postojowe, które to miejsce następnie ja odkupię. Zakładając, że cena miejsca postojowego od dewelopera to 36 tys. zł, proponuję później jego odkupienie za np. 38 tys. zł. Zyskujecie więc Państwo ok. 2 tys. zł.
Kolejnym zyskiem dla Państwa może być możliwość wynegocjowania dodatkowej zniżki na mieszkanie dzięki zakupowi w pakiecie z miejscem postojowym. Z doświadczeń wynika, że taka zniżka może wynieść nawet od kilku do ponad 20 tysięcy złotych (!).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na numer...
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 23:20 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy o nie podawania informacji kontaktowych na forum. Bezpieczniej takie sprawy załatwia się przy pomocy prywatnych wiadomości.

Wróć do „Inwestycja 5 Dzielnica Wrocławska Kraków - tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości