Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - CNT - tak miało być pięknie

Zapraszamy przyszłych mieszkańców inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie do dyskusji na forum i wyrażania swoich opinii o tym projekcie.

Moderator: grzes

mateusz
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:22

Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - CNT - tak miało być pięknie

Postautor: mateusz » 29 gru 2016, 18:37

Czy ktoś kupił mieszkanie za tą kwotę? bo podobno wszystkie zajęte!
Załączniki
11230930_1612089255736203_1118996229203597275_o.jpg
Czy ktoś kupił mieszkanie za tą kwotę?
11230930_1612089255736203_1118996229203597275_o.jpg (16.54 KiB) Przejrzano 25709 razy

mateusz
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:22

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - deweloper CNT - tak miało być pięknie

Postautor: mateusz » 29 gru 2016, 18:39

zastanawia mnie dlaczego Ci pełnomocnicy sprzedaży tak kręcą, po co?

witold
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 18:52

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - deweloper CNT - tak miało być pięknie

Postautor: witold » 29 gru 2016, 19:21

Za tą cenę wszystkie mieszkania są zajęte....polecają te droższe i na folderze 5 tyś rabatu do końca grudnia skreślone długopisem, bo już oferta nie ważna. No i nie ma żadnej negocjacji, bo i tak mamy tanio........, bardzo zachęcające
W Murapolu było do wyboru: 5% rabatu, albo wykończą mieszkanie,albo przez rok będą płacić za Ciebie raty i miła profesjonalna obsługa. Bardzo dziękuję P.Agnieszce przy kupnie mieszkania na Poznanskiej. Jaka szkoda,ze 5Dzielnicy nie buduje Murapol :)

jawit
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2017, 13:42

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - deweloper CNT - tak miało być pięknie

Postautor: jawit » 01 sty 2017, 14:05

Widzę że ktoś tu pomylił dwie inwestycje.Na zdjęciu widnieje cena za mieszkania budowane przez LCC Corp a inwestycja nazywa się ''5 Dzielnica''.Mieszkania są już na ukończeniu.Ja osobiście kupiłem tam mieszkania za 5950 i 6300 za m2 a 5700 dotyczyło mieszkań na parterze i takowe były.Wasza dyskusja dotyczy inwestycji budowanej tuż obok o podobnej nazwie''Nowa 5Dzielnica'' a inwestorem jest Centrum Nowoczesnych Technologii pana Jakubasa.Niestety firma p.Jakubasa dość znacząco podniosła ceny za mieszkania budowane zaraz obok no ale to już tak w Polsce jest każdy chce się nachapać kosztem klientów no jeszcze ta historia z garażami szkoda gadać ,powodzenia.

witold
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 18:52

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - deweloper CNT - tak miało być pięknie

Postautor: witold » 02 sty 2017, 20:37

to może pomylone inwestycje, ale rozglądamy się za mieszkaniem i jeszcze nigdzie nie powiedzieli nam, że musimy obowiązkowo kupić garaż, na targach do mieszkań kupionych na ul. Cystersów garaż był gratis do mieszkania, pomijając to najbardziej smutne jest fakt traktowania klienta jak Ci się nie podoba to nie kupuj .....tylko ręce rozłożyć :!:

24sell
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2017, 2:00

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - deweloper CNT - tak miało być pięknie

Postautor: 24sell » 03 sty 2017, 2:12

Ceny podane na plakacie byly faktycznie w sprzeday. Duzo mieszkan z dobra ekspozycja na przyzwoitych pietrach bylo w cenie 6000-6300zl/m2 wiec przypuszczam ze i ponizej 6000zl mozna bylo cos tam spotkac np. parter, ekspozycja polnocna itd.

Nowa 5 dzielnica ma drozej z jednej strony jest to uzasadnione tym, ze LC Corp nalezy do nie zdzierajacych wysokich marzy deweloperow (jednoczesnie raczej sie nie targuja), buduje raczej w standardzie popularnym (by niepowiedziec tanim, no i blok jest bezposrednio przy ulicy Wroclawskiej. Nowa 5 dzielnica jest jednak odsunieta od ulicy, ze standardem to nie wiadomo, bo szczerze to wizualizacje sa malo obiecujace, by nie powiedziec slabe. CNT to napewno niedoswoadczony deweloper, ktory udaje ze realizuje apartamenty ! realizuje malomiasteczkowe budownictwo z nadmierna iloscia miejsc postojowych, znaczaco podnoszacych koszty m2 mieszkan i dodatkowo te miejsca postojowe wciska kazdej osobie. Tak jakby inwestor kupujacy na wynajem dla studenta agh 15min wolnym krokiem na piechote, potrzebowal do czegokolwiek tego miejsca postojowego. Jedyna zaleta, ze moze nie bedzie zasmiecownych chodnikow, choc i to nie jest pewne bo zamiast zakupic mieszkania w centrum ludzie bez samochodow, kupia tylko i wylacznie maniacy samochodowi sklonni duzo doplacic za miejace postojowe na ktorym i tak swoich 2 samochodow nie zmieszcza i drugi postawia pod blokiem. Podobno w USA to cwiczono 2 bloki po sasiedzku jeden z obowiazkiem zakupu miejsc postojowych, drugi z bardzo niskim wapolczynnikiem miejsc parkingowych. W efekcie ci w bloku z nadmiarem miejsc postojowych dalej sie nie miescili bo mieli po kilka samochodow na rodzine nie wyobrazajac sobie zycia bez samochodow. Wiadomo, ze i tak na Wroclawska 2500 mieszkancow w czasie krotszym niz 15-30 min nie wyjedzie z garazu.

Nie wiem jakie sa ceny w NY Residence ale napewno jest to przyklad duzo duzo lepszego budownictwa niz Nowa 5 dzielnica. Osobiscie zaluje, ze kasa w nowej 5 dzielnicy zamiast w lepsza architekture (np. lepsze elewacje) poszla w wieksza liczbe parkingow podziemnych.

24sell
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2017, 2:00

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - deweloper CNT - tak miało być pięknie

Postautor: 24sell » 03 sty 2017, 2:16

jeszcze dodam, ze z tego co mi wiadomo to ostatnie mieszkania na wroclawskiej i lc corpu sprzedaly sie w grudniu tamtego roku? jakies 3-4miesiace po rozpoczeciu sprzedazy mieszkan na etapie dziury w ziemi.

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - CNT - tak miało być pięknie

Postautor: megi » 03 sty 2017, 21:34

Owszem, reklama z góry tego postu nie ma nic wspólnego z inwestycją Nowa 5 Dzielnica w Krakowie budowaną przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT), bowiem to była po prostu 5 Dzielnica Kraków i budował ją deweloper LC Corp - tam podobno były mieszkania w takich cenach, ale jak to tanie mieszkania na Łobzowie - bardzo szybko się sprzedały :) Jest tu także osobne forum tej inwestycji.

24sell
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2017, 2:00

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - CNT - tak miało być pięknie

Postautor: 24sell » 04 sty 2017, 22:28

Podobno ta czesc krakowa to krowodrza nie lobzow. Lobzow jest gdzies bardziej w rejonie uniwerku pedagogicznego i biprostalu, dalej w strone lea. Formalnie PKP Lobzow powinno byc PKP Krowodrza. Krowodrza jako wies rozciagala sie od Mlynowki na polnoc do Opolskiej.

Anika
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2017, 7:32

Re: Sprzedaż mieszkań w Nowa 5 Dzielnica Kraków - CNT - tak miało być pięknie

Postautor: Anika » 05 sty 2017, 7:56

Faktycznie mylicie inwestycje. Mieszkam w okolicy i rozglądam się za nowym mieszkaniem. LC już dawno wszystko sprzedało. Nowa 5 Dzielnica to inny deweloper - byłam u nich w biurze.
Co do dyskusji o garażach to ja się cieszę, że mogę kupić u nich do małego mieszkania. W LC czy przy Poznańskiej miałam wcześniej problem, bo garaże były tylko do większych mieszkań.
Parkowanie przy Wrocławskiej to masakra, wszędzie strefa lub brak miejsca. Fajnie się mówi, że jak mieszkasz w centrum to nie potrzebujesz auta, ale to bzdura. Auto to nie majątek i większość je posiada, bo niby skąd tak coraz bardziej zakorkowany Kraków???
W biurze sprzedaży rozmawiałam z Panem, bardzo miło i konkretnie.


Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od Centrum Nowoczesnych Technologii - forum i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości