Zabudowa balkonów w nowej inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Pomysły na wykończenie nowego mieszania w inwestycji 5 Dzielnica od LC Corp oraz w innych lokalizacjach. Na co zwrócić uwagę i jak się przygotować.

Moderator: grzes

grzes
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2016, 15:36

Zabudowa balkonów w nowej inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: grzes » 02 lis 2016, 21:41

Mam pytanie odnośnie balkonów w budynku b3.
Na wizualizacji i w rozmowach z deweloperem część balkonów miało być zabudowanych. Jednak z tego co widziałem w piątek (zdjęcie w temacie "Przeglądów lokatorskich") wszystkie balkony są z barierkami i szybami.
Chciałem docelowo tam rower trzymać oraz trochę sprzętu, jednak przy takim rozwiązaniu zimną może zarzucać śniegiem od boku.

Moje pytanie jest następujące:
czy ktoś wie dlaczego i kiedy została wprowadzona taka zmiana?

karot
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2016, 15:02

Re: Zabudowa balkonów w nowej inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: karot » 08 lis 2016, 15:07

Czy było to wrysowane na wcześniejszych wizualizacjach? Na poniższej wszystkie loggie mają balustrady. Jeśli masz to wpisane na projekcie mieszkania to warto się upominać o swoje.

Obrazek

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Zabudowa balkonów w nowej inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: michzio » 11 lis 2016, 11:43

Żadnego zabudowania loggie nie było nigdzie na żadnej wizualizacji, śmiem twierdzić (bez obrazy), że coś sobie ubzdurałeś. Prawdopodobnie, zabudowa loggie na tym etapie byłaby nielegalna, w sensie nie było na wizce, w projekcie architektonicznym, no i modyfikowałaby architekture budynku na poziomie, zmian kolorystyki elewacji, czy wieszania wielkopowierzchniowych reklam na elewacji.


Wróć do „Jak ładnie, szybko i tanio wykończyć nowe mieszkanie - forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości