Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Sprawy związane z podpisaniem umowy deweloperskiej, wyborem najlepszego kredytu hipotecznego, załatwienia z notariuszem itp.

Moderator: grzes

abbey
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2015, 1:08

Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: abbey » 02 sty 2016, 2:00

Podpisałę umowę rezerwacji na mieszkanie z garażem i komórką Etap 2 nie majęc doświadczenia ,kiedy powinien negocjować cenę z m,2 proszę o sugestie, czy nie jest za późno ?

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: megi » 02 sty 2016, 16:38

Chyba dobrze byłoby rozmawiać o ewentualnym bonusie, upuście jeszcze wcześniej, przed umową rezerwacyjną, bo w końcu na niej jest już jakiś konkret... No ale teraz też na pewno warto prowadzić negocjowanie ceny mieszkania, bowiem jeszcze jest chyba na to szansa, tylko pewnie trzeba jednak iść na ostro, że jednak nic z tego nie będzie, jeśli nie obniżą ceny :evil: Tym bardziej, że kupujesz też garaż i komórkę lokatorską, czyli pełny pakiet... Domyślam się, że w tej sytuacji kwota, którą zapłacisz jest dosyć wysoka, a więc jest na czym coś ugrać :) A tu pewnie kilka procent, to już konkretna kwota. Daj znać, jak to wyglądało i czy dało się coś zdziałać :!:

W ogóle jak rozmawia Ci się z deweloperem LC Corp w sprawie inwestycji 5 Dzielnica Kraków :?: Jak dla mnie, jest dosyć profesjonalnie, choć ciężko z nimi coś ugrać więcej :?

abbey
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2015, 1:08

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: abbey » 02 sty 2016, 17:24

Dźwiękuje za sugestie , o wyniku rozmowy z biurem sprzedaży poinformuję.

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: michzio » 03 sty 2016, 0:17

Profesjonalnie? krętacze i tyle jak wszedie :) Teksty typu sprzedają mieszkania ale nie wiedzą jakie mają wymiary, a no i tak sie sprzedają, że tu już nic nie maja bo wszystko zarezerwowali bez znajomosci wymiarów. :lol: Pozatym z tego co gdzieś czytałem podobno 60-70% będzie pod wynajem (inwestycje) będzie akademik hehe :D ewentualnie tani aparthotel na airbnb lub wimdu :)

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: megi » 03 sty 2016, 22:01

No okolica jest dobra, więc nie ma się co dziwić, że ludzie biorą tam mieszkania z myślą o późniejszym ich wynajmowaniu. Na AGH jest w miarę blisko, na Uniwersytet Pedagogiczny też. No i po sąsiedzku jest stacja, z której jeżdżą pociągi do Zabierzowa i tamtejszych biurowców :) Choć jeśli chodzi o nowe budynki w tej okolicy i to, jak się w nich mieszka, to chyba warto przyjrzeć się temu nowemu blokowi wystawionemu przez Tętnowski Development na końcu Wrocławskiej :) W sumie, to wydaje mi się, że tam jednak sporo ludzi mieszka, a hotelu raczej to nie przypomina, ale mogę się mylić oczywiście ;)

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: michzio » 03 sty 2016, 22:08

Dobre miejsce dla studentów Architektury krążących między warszawską, a podchorążych. Dla turystów też dobre w zasadzie starówka i wawel w zasięgu jakichś 3km no i łatwy transport na lotnisko. Możne nawet jakąś pokojówkę wspólnota załatwi do obsługi mieszkań wynajmowanych na airbnb :lol:

abbey
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2015, 1:08

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: abbey » 08 sty 2016, 1:23

Jestem zdecydowana na kupno mieszkania, ale pomimo wszelkich prób podejmowania negocjacji dotyczących ceny,skończyły się one niepowodzeniem. Biuro wogóle nie chce na ten temat rozmawiać zasłaniając się niską ceną mieszkań. Brak profesjonalizmu, bardzo pewni siebie. Mimo że za dwa dni mam podpisać umowę deweloperską to do tej pory nie dostałam prospektu informacyjnego, natomiast dostałam 5 załączników z których dwa są wyłącznie wiadomościami dla notariusza. Jakie są Wasze opinie? :(

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Negocjacje ceny za m2 w inwestycji 5 Dzielnica LC Corp

Postautor: michzio » 08 sty 2016, 11:11

prospekty to spoko, ale obsługa tak odpychająca w zasadzie na zasadzie masz tu 5 mieszkań do wyboru? choć może nawet nie masz tu 3 mieszkania do wyboru cena taka i taka i nie pyskuj. Potem pytanko ale na plakacie jest 5700zł/m2 no ale juz nie ma. No spoko no to pytanko a to na pietrze nizej a ju z nie ma, no dobra to w II etapie o tutaj takie mamy ale to w zasadzie zarezerwowane? to sie pytam ale jak skoro w I etapie jeszcze sa... no dobra to w tym drugim etapie pytam spoko a jakie sa tutaj wymiary tego pokoju? Nie ma jeszcze! jak nie ma jak zarezerwowane? To ktoś w ciemno kupuje nie wiedząc jakie wymiary pokojów? Tak sprzedane... No jednym słowem śmiech na sali. Ceny takie sobie są, ale w zasadzie należy uwzględnić,że to użytkowanie wieczyste czyli pewnie jeszcze na rok z 500-1000zł razy 30 lat dodatkowe 15000-30000zł kosztów więc przy 50m2 +300-600zł/m2 jak nam skarb państwa zbyt wysokich stawek nie wymyśłi.


Wróć do „Podpisywanie umowy deweloperskiej, wybór banku i kredytu hipotecznego itp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości