Jak i na ile podpisuje się umowę rezerwacyjną z LC Corp?

Sprawy związane z podpisaniem umowy deweloperskiej, wyborem najlepszego kredytu hipotecznego, załatwienia z notariuszem itp.

Moderator: grzes

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

Jak i na ile podpisuje się umowę rezerwacyjną z LC Corp?

Postautor: megi » 06 lip 2015, 22:44

Mam już wybrane mieszkanie, tylko kazało się, że teraz jeszcze muszę podpisać umowę rezerwacyjną, żeby mieć czas na załatwienie kredytu hipotecznego. Może już ktoś to robił i pomoże mi wyjaśnić:

Na jak długo podpisuje się umowę rezerwacyjną w przypadku inwestycji 5 Dzielnica :?:
Ile wynosi kaucja w przypadku podpisania umowy rezerwacyjnej w 5 Dzielnicy :?:
Czy jeśli coś by nie poszło, to przepada się wpłatę robioną przy umowie rezerwacyjnej :?:

Nowy
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2015, 12:07

Re: Jak i na ile podpisuje się umowę rezerwacyjną z LC Corp?

Postautor: Nowy » 11 sie 2015, 22:54

Z tego co wiem, to LC Corp umowy rezerwacyjne chce zawierać po 3 dniach od pierwszej rezerwacji, powiedzmy "ustnej". Po tym czasie należy zawrzeć umowę rezerwacyjną, która jest ważna przez 2 tygodnie. Przy tym wpłaca się już 2 000 zł, które wchodzą w skład należności za zakup mieszkania. W ciągu tych dwóch tygodni powinno się już podpisać umowę deweloperską no i po tym pozostaje już tylko płacić transze i czekać aż skończą budowę i dadzą klucze ;)


Wróć do „Podpisywanie umowy deweloperskiej, wybór banku i kredytu hipotecznego itp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości