Ile kosztuje podpisanie umowy deweloperskiej z LCC?

Sprawy związane z podpisaniem umowy deweloperskiej, wyborem najlepszego kredytu hipotecznego, załatwienia z notariuszem itp.

Moderator: grzes

ragar
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2015, 22:36

Ile kosztuje podpisanie umowy deweloperskiej z LCC?

Postautor: ragar » 05 lip 2015, 23:38

W związku z planami zakupu nowego mieszkania, nasunęła mi się jeszcze jedna sprawa. Może ktoś ma to już za sobą i powie mi ile kosztuje podpisanie umowy deweloperskiej z LC Corp, na podstawie której kupuje się lokal mieszkaniowy w inwestycji 5 Dzielnica w Krakowie? Zastanawiam się ile gotówki powinienem mieć na to przygotowane :?:

Nowy
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2015, 12:07

Re: Ile kosztuje podpisanie umowy deweloperskiej z LCC?

Postautor: Nowy » 11 sie 2015, 22:48

Z tego co wiem, to taksa notarialna za umowę deweloperską w tym przypadku wynosi 500 zł, więc nie jest źle. Tylko, że schody zaczynają się dalej, bo do podpisania jest jeszcze kilka innych umów notarialnych, np. dla udziału w drodze, osobno jest także liczone miejsce postojowe i na nie chyba też jest umowa. Są umowy przedwstępne itp., generalnie sporo tego, choć te kolejne nie kosztują już więcej niż 150 zł :)


Wróć do „Podpisywanie umowy deweloperskiej, wybór banku i kredytu hipotecznego itp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości