Czy Łobzów, Wrocławska w Krakowie to dobra lokalizacja?

Plusy i minusy zakupu mieszkania na Łobzowie w Krakowie. Czy to dobra okolica, jak tam jest z komunikacją, czy jest infrastruktura itp.

Moderator: grzes

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

Czy Łobzów, Wrocławska w Krakowie to dobra lokalizacja?

Postautor: megi » 28 cze 2015, 15:00

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w inwestycji Wrocławska Kraków (5 Dzielnica), tylko staram się rozważyć plusy i minusy stojące za taką lokalizacją... Szczerze mówiąc nigdy nie mieszkałam w tej części Krakowa, ale z drugiej strony słyszałem, że Łobzów jest niezłą lokalizacją.

Dodam jeszcze, że planuję założenie rodziny, więc to, czy jest to dobra lokalizacja do wychowywania dzieci w Krakowie również mnie interesuje :) Będę wdzięczna za pomoc :!:

iti
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2015, 20:00

Re: Czy Łobzów, Wrocławska w Krakowie to dobra lokalizacja?

Postautor: iti » 29 cze 2015, 20:23

Mieszkałem tam przez kilka lat i świetnie wspominam to miejsce. Genialne jest tam to, że można spacerkiem dojść do rynku, a jednocześnie nie odczuwa się uciążliwości związanych z centrum. Zdarzało się nieraz, że mieszkając przy Litewskiej, w nocy zdarzało mi się słyszeć hejnał grany z wieży Kościoła Mariackiego :)


Wróć do „Plusy i minusy Łobzowa jako miejsca na zamieszkanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości