Stawianie kondygnacji I etapu inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postępy na budowie inwestycji mieszkaniowej 5 Dzielnica powstającej przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie budowanej przez LC Corp.

Moderator: grzes

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Stawianie kondygnacji I etapu inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: michzio » 11 maja 2016, 15:44

Widziałem ostatnio te tynkowania 5 dzielnicy i jakieś takie słabe. Te kolory jak dla mnie zbyt pastelowe mało wyraziste, głównie chodzi mi o ten szaro-żółty. Jak nie lubie pstrokacenia to chyba brzoskwinia by tam lepiej pasowała. Może jakoś po zakończeniu całości lepiej to będzie wyglądać, ale puki co to trochę slumsowato.

iti
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2015, 20:00

Re: Stawianie kondygnacji I etapu inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: iti » 16 maja 2016, 22:56

Trochę czasu mnie nie było w okolicy, a tam naprawdę dużo się zmieniło :D Jak widać poniżej, od wschodniej strony mamy już elewację i 5 Dzielnica wygląda mniej więcej tak, jak było to przedstawiane na wizualizacjach :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mniej pracy wykonano jak na razie od strony Wrocławskiej i Racławickiej, ale i tam widać, że prace postępują całkiem sprawnie. Jak się Wam podoba :?: Swoją drogą od strony Wrocławskiej, będzie to naprawdę duży budynek.

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Stawianie kondygnacji I etapu inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: michzio » 17 maja 2016, 9:23

Wiesz od wrocławskiej jest faktycznie wysoko, ale chyba podobnie jak urząd marszałkowski, i bloki po drugiej stronie drogi. Reszta ma o 5 i 6 pięter. W sumie przy pozostałych blokach które będą budowane mogliby pozostać przy budynkach typu II etap. Bo jednak jakby wszystko poza tym pierwszym miało 10 kondygnacji to wyjdzie strasznie przytłaczająco w tej ciasnej okolicy jakby nie patrzeć. Troche będzie się można poczuć jak w Azji.


Wróć do „I etap inwestycji 5 Dzielnica Wrocławska od LC Corp”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość