Oględziny lokatorskie nowych mieszkań w inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postępy na budowie inwestycji mieszkaniowej 5 Dzielnica powstającej przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie budowanej przez LC Corp.

Moderator: grzes

grzes
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2016, 15:36

Oględziny lokatorskie nowych mieszkań w inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: grzes » 28 paź 2016, 15:42

Witam użytkowników i przyszłych mieszkańców,
kupiłem mieszkanie i już dostałem zaproszenie na oględziny lokatorskie w listopadzie.

Pozdrawiam, Grześ

ragar
Posty: 13
Rejestracja: 05 lip 2015, 22:36

Re: Oględziny lokatorskie nowych mieszkań w inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: ragar » 05 lis 2016, 17:39

@grzes, kiedy idziesz na ten odbiór, dasz znać, jak poszło i opowiesz coś o tym jak było. A może dorzucić jakieś fotki z tego, jak LC Corp wykańcza nowe mieszkania. Mi jeszcze nie dali znać o tym, kiedy będę miał oględziny lokatorskie :)

grzes
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2016, 15:36

Re: Oględziny lokatorskie nowych mieszkań w inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: grzes » 10 lis 2016, 21:51

@ragar, mam w przyszłym tygodniu wizytację.
Wizytacje teraz tyczą się tylko budynku B3, więc może kupiłeś mieszkanie w innym bloku.

Chętnie się podzielę zdjęciami i uwagami co do wykończenia.

michzio
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2015, 22:24

Re: Oględziny lokatorskie nowych mieszkań w inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: michzio » 11 lis 2016, 11:40

Też jestem zainteresowany zdjęciami, głównie wnętrza, windy, zagospodarowanie terenu. Głównie interesują mnie postępy wykończenia budynku i to kiedy można liczyć na oddanie budynku. Zastanawiam się też czy w końcu będziemy płacić i ile za przekształcenie tego użytkowania wieczystego gruntu we własność czy też będzie to pokrywał deweloper. Ostateczny projekt ustawy niby już jest i jakieś tam błędy formalno-prawne (terenów przemysłowych) poprawiono. Tak sobie kalkuluje jeżeli za 50m2 roczna opłata wynosiła obecnie 500zł/rok to wynikałoby, że to zapłacenia jest 20*500/2 czyli coś koło 5000zł, lub w ratach po 500zł/rocznie przez 20 lat. Oddadzą to w lutym 2017? Ja osobiście olałem przeglądy lokatorskie bo nie chce mi się specjalnie do Krakow jechać, żeby oglądać teren budowy.

miro
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2015, 22:57

Re: Oględziny lokatorskie nowych mieszkań w inwestycji 5 Dzielnica Kraków

Postautor: miro » 15 lis 2016, 21:43

Byłem na przeglądzie i wygląda to dobrze, mówili,że do końca roku powinny być wszystkie roboty skończone, klatki sa wykończone, jeszcze jakieś fototapety mają być na klatkach i wykańczane balkony w płytkach. Także termin oddania w lutym jak najbardziej realny.


Wróć do „I etap inwestycji 5 Dzielnica Wrocławska od LC Corp”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości