Współczynnik miejsc parkingowych w inwestycji 5 Dzielnica

Tematy ogólne dotyczące inwestycji 5 Dzielnica prowadzonej w Krakowie przez LCC. Zalety i wady tej inwestycji, czy warto kupić tam mieszkanie?

Moderator: grzes

megi
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, 11:41

Współczynnik miejsc parkingowych w inwestycji 5 Dzielnica

Postautor: megi » 17 lip 2015, 0:52

Może ktoś już wie coś o tym, jaki ma być współczynnik miejsc parkingowych w inwestycji 5 Dzielnica w Krakowie (przy Wrocławskiej) :?: Zastanawiam się nad tym dlatego, że jest tam strefa parkingowa, więc nie bardzo da się parkować poza osiedlem. A tak w ogóle, to ciekawe też ile LC Corp przewidział tam ogólnodostępnych miejsc parkingowych np. dla gości, którzy będą chcieli odwiedzić mieszkańców. To też przydałoby się wiedzieć :)

Nowy
Posty: 29
Rejestracja: 29 cze 2015, 12:07

Re: Współczynnik miejsc parkingowych w inwestycji 5 Dzielnica

Postautor: Nowy » 11 sie 2015, 22:39

Ja nie wiem jaki jest dokładny współczynnik miejsc parkingowych w tej inwestycji, ale dowiedziałem się jakie są ich ceny i jak na tą lokalizację, to nie jest źle. Miejsce postojowe w hali garażowej ma kosztować 36 000 zł, natomiast miejsce postojowe z przynależącą do niego komórką lokatorską zostało wycenione na 41 000 zł. Patrząc np. na inwestycję Nowe Czyżyny stawianą przez Budimex Nieruchomości, gdzie miejsce parkingowe w garażu podziemnym kosztuje 50 000 zł, a komórka lokatorska 4 000 zł/m2, więc różnica jest spora :)


Wróć do „Inwestycja 5 Dzielnica Wrocławska Kraków - tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości