Negocjacje ceny mieszkań w inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie - forum

Zapraszamy przyszłych mieszkańców inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie do dyskusji na forum i wyrażania swoich opinii o tym projekcie.

Moderator: grzes

mateusz
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:22

Negocjacje ceny mieszkań w inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie - forum

Postautor: mateusz » 30 gru 2016, 15:00

Wokol buduje się tyle mieszkań, można wszędzie negocjować cene i nigdzie nie ma obowiązku kupna garażu , u nich niestety nie ma negocjacji i musisz kupić garaż :roll:

24sell
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2017, 2:00

Re: Negocjacje ceny mieszkań w inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie - forum

Postautor: 24sell » 06 sty 2017, 18:15

To dziwne bo szczerze to architektonicznie slabo mi sie podobaja. Moze wizualizacje malo podrasowane, ale te zolto-bezowe kolory jakos totalnie mi nie podchodza, juz chyba wroclawska 79 bardziej mi sie podoba choc blok taki prosty, ale pewnie pdoobnie wyjdzie bo tez ma wieksze okna. W okolicy duzo bardziej pochodzi mi NYResidence, czy Czyzewskiego 1 duzo bardziej mi sie podoba. Nawet Przybyszewskiego 64 mi sie bardziej podobaja budynki. No, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Choc troche to wyglada tak, ze proboje standard popularny w cenie apartamentow sprzedac.


Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od Centrum Nowoczesnych Technologii - forum i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości